Archiwum kategorii: Gdynia

MAPY GDYNI – Online

Loading

MAPY GDYNI – Co jest najważniejsze? Aby biegle korzystać z map Gdyni online potrzeba najwydatniejszego laptopa gamingowego i najszybszego Internetu. Wtedy mapowanie Miasta Gdynia jest przyjemne i owocne. Zawsze mam najszybszy laptop na rynku i najszybsze łącze. Nic nie zamula. To jest moja praca: „””GRA GDYNIA”””. Jakby GTA GDYNIA lub SIM CITY GDYNIA. Poniżej moje … Czytaj dalej MAPY GDYNI – Online

GDYNIA, DZIELNICA REDŁOWO, UL LEGIONÓW.

Loading

2024-05: UL. LEGIONÓW 121. LEGIONÓW 121: Moja notatka – Zaraz po tym jak PiS uruchomił kredyt 2% nasze budowane jedyne trzy wieżowce apartamentowce w Gdyni o bardzo wysokim standardzie i ponadczasowej modernistycznej architekturze nie zmieściły się w widełkach. Tak mamy problem z terminami. Spokojnie. PO lepiej elastycznie definiuje kredytowanie. Dokończymy je. Kupuj. Okazja jak na … Czytaj dalej GDYNIA, DZIELNICA REDŁOWO, UL LEGIONÓW.

Możliwa nowa budowa na Grabówku (skrzyżowanie ul. Morska / ul. Warszawska). Chodzi o 100 mieszkań komunalnych na początek! Rozliczymy.

Loading

Ważna aktualizacja: 7 kwietnia 2024 deweloper Andrzej Boczek nie dostał się na radnego Gdyni. Uzyskał 917 głosów z okręgu, gdzie proponował na serio budownictwo komunalne. Niestety. Był wg mnie jedynym kandydatem, który na serio mógłby w dużej skali budować mieszkania komunalne w Gdyni. Mieszkańcy uznali, że kandydaci ze świata lokalnego np. sportu są bardziej wiarygodni. … Czytaj dalej Możliwa nowa budowa na Grabówku (skrzyżowanie ul. Morska / ul. Warszawska). Chodzi o 100 mieszkań komunalnych na początek! Rozliczymy.

ZATOKA SZPIEGÓW, Serial (2023/2024) – Jakie lokacje filmowe w dzielnicach Gdyni: Orłowo oraz Śródmieście i Kamienna Góra pokazali w serialu? Moja recenzja.

Loading

Zatoka Szpiegów – Lokacje filmowe w Gdyni. Gdynia kolejny raz stała się planem filmowym. Ponieważ akcja serialu Zatoka Szpiegów to czas wojenny (ok. 1940) na lokacje filmowe wybrano oczywiście dzielnice Gdyni, które w tamtym czasie faktycznie były dzielnicami Miasta Gdynia. Jakie lokacje filmowe w Gdyni? Chodzi o Śródmieście (jako dzielnica od 1926) oraz Orłowo (jako … Czytaj dalej ZATOKA SZPIEGÓW, Serial (2023/2024) – Jakie lokacje filmowe w dzielnicach Gdyni: Orłowo oraz Śródmieście i Kamienna Góra pokazali w serialu? Moja recenzja.