Mapy Gdyni

MAPY GDYNI – Online

Loading

Aby biegle korzystać z map Gdyni online potrzeba najwydatniejszego laptopa gamingowego i najszybszego Internetu.

Wtedy mapowanie Miasta Gdynia jest przyjemne i owocne. Zawsze mam najszybszy laptop na rynku i najszybsze łącze. Nic nie zamula. To jest moja praca: „””GRA GDYNIA”””. Jakby GTA GDYNIA lub SIM CITY GDYNIA. Poniżej moje ulubione mapy Gdyni.

Wydawca mapy:OBLIVIEV.com
Darmowa

Moja opinia o mapie: Na plus, że jest taka ciekawa. Korzystanie z mapy staje się zabawą uprzyjemniającą pracę w nudnych nieruchomościach. Na minus, że jest wolna.

Wydawca mapy:GDYNIA.pl
Darmowa

Moja opinia o mapie: Na plus, że jest dokładna i szybka. Na minus, że wymaga przyuczenia.

MAPY GDYNI
Wydawca mapy:Geoportal-Krajowy.pl
Płatna

Moja opinia o mapie: Na plus obrazowanie z zaznaczonymi granicami gruntów z łatwo dostrzegalnymi parametrami. Przydaje się to, do marzeń. Na minus, że jest płatna, a w zamian otrzymuję coś, co w pracy w nieruchomościach z gruntami i działkami mam w sieci za darmo.

Wydawca mapy:CzaswLas.pl
Darmowa

Moja opinia o mapie: Na plus, że jest dobra mapa lasu Gdyni. Na minus, że nie jest jeszcze tak dokładna jak bym chciał. Nie ma skrótów ścieżek pomiędzy głównymi szlakami rowerowymi.

Leśna mapa Gdyni jest wystarczająco dobra i przydatna, kiedy się zgubimy. Sama namierza naszą lokalizację. Ścieżki rowerowe, główne i te boczne drogi piesze są doskonale naniesione. Natomiast nie ma skrótów pomiędzy nimi. Niemniej jest bardziej konkretna niż mapy Google, które w lesie się nie sprawdzają. Gdynia ma 21 dzielnic, z czego 19 z nich ma bezpośredni dostęp do lasu, oznacza to, że większość dzielnic jest skomunikowana drogami rowerowymi / pieszymi. Także mapa się przyda. W lecie, w Gdyni, dużo używam roweru i przyznam, że nie raz na nie jednym leśnym skrzyżowaniu czy rozwidleniu nie miałem pojęcia, dokąd prowadzi. Zauważ na mapie, że z całego Trójmiasta Gdynia, jej dzielnice przylegają lub są w całości w lesie. Sopot już tylko przylega do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, natomiast Gdańsk nie ma z lasem niemal nic wspólnego – betonoza. Tak, Gdynia jest miastem pomiędzy lasem a morzem i to jest w jej lokalizacji na tle całej Polski oraz szczególnie linii Morza Bałtyckiego najpiękniejsze i najcenniejsze. Nasze powietrze jest najczystsze w całej Polsce. I to się czuje, kiedy wysiadam z pociągu. Pierwszy łyk świeżego powietrza jakby jego smak zostanie w pamięci na zawsze.

Pytanie: Znacie jakieś fajne mapy online? Napiszcie w komentarzu.

My na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *