Archiwum kategorii: LOKALE UŻYTKOWE

O lokalach użytkowych w Gdyni …

Moja jedna porada przed wynajęciem/zakupem lokalu użytkowego w Gdyni.: Lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja. Następnie miejsca parkingowe. Lokale użytkowe na wynajem i na sprzedaż możemy podzielić na dwie grupy: Te w centrum Gdyni i te w 20 pozostałych dzielnicach. Kiedy mówię o lokalizacji myślę o 21 centrach przesiadkowych w 21 dzielnicach Gdyni. Tego się trzymaj a nie zbankrutujesz.

Gdzie w Gdyni mogę dodać za darmo ofertę nieruchomości lokalu użytkowego na wynajem lub na sprzedaż? W grupach na Facebooku:
GDYNIA LOKALE UŻYTKOWE grupa (2100)
GDYNIA NIERUCHOMOŚCI grupa (4500)

MERKUS na osiedlu FIKAKOWO, dzielnica Wielki Kack w Gdyni – Co myślę o tym sklepie?

Loading

MERKUS – Krótki wstęp. Zauważyłem, że pośrednicy nieruchomości w ofertach podają pewien duży plus mieszkania na osiedlu Fikakowo w dzielnicy Wieki Kack. Tym plusem jest duży sklep spożywczy Merkus. Co więcej. Mieszkańcy dalszej dzielnicy Dąbrowa, również zazdroszczą tego Merkusa. Podobne głosy słyszałem z dzielnicy Grabówek, która jest zdecydowanie bliżej centrum Gdyni. Postanowiłem sprawdzić, czy i … Czytaj dalej MERKUS na osiedlu FIKAKOWO, dzielnica Wielki Kack w Gdyni – Co myślę o tym sklepie?

WŁADYSŁAWA IV (2023/2026) – Gdynia, dzielnica Śródmieście, ul. Władysława IV. Moje pierwsze wrażenie.

Loading

To jest to czego oczekiwałem przy ul. Władysława. Uwaga! Teraz nieruchomość tutaj trzeba wybrać mądrze. Są cienie.