Archiwum kategorii: ul. Morska

UL. MORSKA – Ulica Morska jest jedną z głównych ulic przelotowych Miasta Gdynia. Biegnie aż przez pięć dzielnic Gdyni: Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Chylonia i Cisowa. Wszystkie owe pięć dzielnic znajduje się w pożądanej dolinie Gdyni, czyli wzdłuż torów kolejki miejskiej. Mieszkania przy ulicy Morskiej są uznane za najlepiej skomunikowane z dzielnicą Śródmieście, czyli z centrum Gdyni. Ul. Morska to ciąg 8 km lokali użytkowych przy ulicy. Nieruchomości na ul. Morskiej są zwykle droższe niż na wewnętrznych ulicach tych dzielnic.

Możliwa nowa budowa na Grabówku (skrzyżowanie ul. Morska / ul. Warszawska). Chodzi o 100 mieszkań komunalnych na początek! Rozliczymy.

Loading

Ważna aktualizacja: 7 kwietnia 2024 deweloper Andrzej Boczek nie dostał się na radnego Gdyni. Uzyskał 917 głosów z okręgu, gdzie proponował na serio budownictwo komunalne. Niestety. Był wg mnie jedynym kandydatem, który na serio mógłby w dużej skali budować mieszkania komunalne w Gdyni. Mieszkańcy uznali, że kandydaci ze świata lokalnego np. sportu są bardziej wiarygodni. … Czytaj dalej Możliwa nowa budowa na Grabówku (skrzyżowanie ul. Morska / ul. Warszawska). Chodzi o 100 mieszkań komunalnych na początek! Rozliczymy.