Archiwum kategorii: Cisowa (dzielnica)

CISOWA – 10 zdań, co myślę o tej dzielnicy Gdyni? Jedno ważne zdanie wstępu. Dzielnica Cisowa i dzielnica Chylonia to jest to samo. Z tą różnicą, że Cisowa jest za dzielnicą Chylonia licząc od dzielnicy Śródmieście, czyli od centrum Gdyni, ale jak te liczące się ma własny peron kolejki „SKM GDYNIA CISOWA”. Nieruchomości w Cisowej to prawie same bloki i wieżowce, ale dzielnica też jest rewelacyjnie skomunikowana z miastem. Gdynia ma 21 dzielnic, lecz tylko 10 leży w pożądanej dolinie, a pozostałe 11 na wzniesieniach lub dalekich wzgórzach. Nie chcę tam mieszkać, ponieważ w nieruchomościach liczy się tylko 3x lokalizacja. Cisowa jest dzielnicą stricte mieszkalną, ale nie jest sypialnią. Ponieważ Cisowa jest dzielnicą graniczną ze śródlądowym Miastem Rumia, a te na wzgórzach są graniczne z wioskami, tak mocno chcę podkreślić, że wybór Cisowej na zamieszkanie jest lepszą decyzją niż zakup nowego mieszkania w dzielnicy granicznej Chwarzno-Wiczlino. Nie jest dzielnicą pod biura, ale lokale użytkowe są tutaj mnogie. Polecam na zakup mieszkania w Gdyni dla startującego w życiu małżeństwa.

Jak skontaktować się z mieszkańcami dzielnicy Gdynia Cisowa? W grupach na Facebooku:
CISOWA Mieszkańcy (1100)
GDYNIA Mieszkańcy (21000)

Moja propozycja dla Gdyni dzielnic: Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie Demptowo oraz Cisowa.

Loading

Widzę wielką przyszłość tych dzielnic. Najczęstsze słowo o Gdyni w Social Media to „betonoza”. Postanowiłem wyjść naprzeciw z pomocą dla deweloperów i architektów i zaproponować kierunek architektury Gdyni. Przy czym swoje wizje podzielę na trzy różne typy: dzielnice w pasie nadmorskim, dzielnice w pasie leśnym oraz dzielnice w samym lesie. Inaczej mówiąc: obowiązkowo elewacja biała, … Czytaj dalej Moja propozycja dla Gdyni dzielnic: Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Chylonia, Pustki Cisowskie Demptowo oraz Cisowa.