Archiwum kategorii: Śródmieście (dzielnica)

🌊 [Co oznacza ikona fali w menu dzielnic?] – Dzielnice z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej zatoki. Pierwsza (na cztery) linia dzielnic od morza. Są najlepsze w Gdyni.

Lokalizacja.

Śródmieście Gdynia nieruchomości
MAPA GDYNI – Dzielnica Śródmieście.

Krótko o dzielnicy Śródmieście.

Śródmieście (Gdynia) jest jedną z 7 na 21 dzielnic Gdyni przylegających do linii brzegowej morza. Posiada własną plażę „Plaża Miejska”. Ścisłe centrum Gdyni (oś miasta) jest na skrzyżowaniu ulic: ul. Świętojańska i ul. 10 Lutego (InfoBox). Bezpośrednio graniczy z dzielnicą miliarderów Kamienna Góra. W Śródmieściu mieszka 12.000 osób. Sławni mieszkańcy: Katarzyna Figura (rezydencje Baltiq Plaza), Kuba Wojewódzki (36-piętrowy apartamentowiec Sea Towers, grupa penthausów).

Jak skontaktować się z mieszkańcami dzielnicy Gdynia Śródmieście? W grupach na Facebooku:
ŚRÓDMIEŚCIE Mieszkańcy (2900)
GDYNIA Mieszkańcy (21000)

Nieruchomości w Śródmieściu:

YACHT PARK GDYNIA – Etap II (2024-2026) Moje pierwsze wrażenie.

Loading

Dziś jest 2024-Kwiecień-10. Zanim napiszę moje pierwsze wrażenie, napiszę kupuj natychmiast, bez zastanawiania się. Bez chwili zwłoki. Dlaczego? Poniżej trzy wytyczne. CDN. MG. Dziennik budowy. 2024-04-07 – W Niedzielę Prezydent Wojciech Szczurek dosłownie przerżnął wybory i jego radni też. Dzięki nam, nowej generacji, która chce budować Gdynię po swojemu. Będziemy budować dalej, ale ciekawiej. Chcemy … Czytaj dalej YACHT PARK GDYNIA – Etap II (2024-2026) Moje pierwsze wrażenie.

WENDY (GDYNIA) ROBYG – Moje pierwsze wrażenie!

Loading

Nagrałem komentarz wizualny. Oglądam i komentuję pierwsze wizualizacje debiutującego w Gdyni dewelopera Robyg. Posłuchaj mojego pierwszego wrażenia. 5 bloków i 5 lat. Komentarz ważny do 2027 roku. Gdzie będzie ten 34-piętrowy super apartamentowiec? Tutaj >> Gdzie to jest? Nowe osiedle Wendy jest w dzielnicy Śródmieście, czyli w centrum Gdyni. Poniższa mapa ukazuje obszar wszystkich 21 … Czytaj dalej WENDY (GDYNIA) ROBYG – Moje pierwsze wrażenie!

La Esquina – Moje pierwsze wrażenie.

Loading

La Esquina – Moje pierwsze wrażenie. La Esquina wygląda bardzo dobrze. Mamy do czynienia z lokalnym deweloperem z bogatym portfolio w Gdyni. Jego budowy są zawsze dopracowane i aspirują do przetrwania próby czasu w przeciwieństwie do deweloperów najazdowych, gdzie bywa już gorzej z tą ponadczasowością modernistycznej architektury. Nie mam wątpliwości, że znalazłbym tutaj coś dla … Czytaj dalej La Esquina – Moje pierwsze wrażenie.

ARCHITEKTURA MARYNISTYCZNA I OKRĘTOWA

Loading

Architektura marynistyczna to szerszy temat niż sama architektura okrętowa. Np. architektura okrętowa to „domy statki” natomiast architektura marynistyczna to „domy statki jak i „domy latarnie morskie”. Nawet mamy taki przykład w dzielnicy dzielnicy Redłowo. Chodzi o 12- piętrowy apartamentowiec Light House. Co ciekawe nieruchomość jest znakiem nawigacyjnym naniesionym na międzynarodowe mapy morskie, jak każda latarnia … Czytaj dalej ARCHITEKTURA MARYNISTYCZNA I OKRĘTOWA

ZATOKA SZPIEGÓW, Serial (2023/2024) – Jakie lokacje filmowe w dzielnicach Gdyni: Orłowo oraz Śródmieście i Kamienna Góra pokazali w serialu? Moja recenzja.

Loading

Zatoka Szpiegów – Lokacje filmowe w Gdyni. Gdynia kolejny raz stała się planem filmowym. Ponieważ akcja serialu Zatoka Szpiegów to czas wojenny (ok. 1940) na lokacje filmowe wybrano oczywiście dzielnice Gdyni, które w tamtym czasie faktycznie były dzielnicami Miasta Gdynia. Jakie lokacje filmowe w Gdyni? Chodzi o Śródmieście (jako dzielnica od 1926) oraz Orłowo (jako … Czytaj dalej ZATOKA SZPIEGÓW, Serial (2023/2024) – Jakie lokacje filmowe w dzielnicach Gdyni: Orłowo oraz Śródmieście i Kamienna Góra pokazali w serialu? Moja recenzja.

WŁADYSŁAWA IV (2023/2026) – Gdynia, dzielnica Śródmieście, ul. Władysława IV. Moje pierwsze wrażenie.

Loading

To jest to czego oczekiwałem przy ul. Władysława. Uwaga! Teraz nieruchomość tutaj trzeba wybrać mądrze. Są cienie.