Yacht Park 2, ii, Gdynia nieruchomości

YACHT PARK GDYNIA – Etap II (2024-2026) Moje pierwsze wrażenie.

Loading

Dziś jest 2024-Kwiecień-10. Zanim napiszę moje pierwsze wrażenie, napiszę kupuj natychmiast, bez zastanawiania się. Bez chwili zwłoki. Dlaczego? Poniżej trzy wytyczne.

  1. Deweloperem jest PHN (Polski Holding Nieruchomości), czyli spółka państwowa. Czyli nasza. Ma najlepsze grunty w Polsce i buduje po cenach hurtowych, wynajmując prawie najlepszych architektów.
  2. Gdynia to Monaco Polski i to nie jest slogan. Tu poniżej budujemy super apartamentowce z garażem i przystanią na jacht. Co więcej, Gdynia to Monaco i Dubaj razem. Zobacz. Budujemy mieszkania na nabrzeżach portowych. Łącz kropki.
  3. Yacht Park etap 1 był po 17 000 tys./zł za metr. Po 2 latach był za 34. Po 5 -dziś- jest za 50-75 000 zł/m2. Ważna rzecz. Społem buduje, ty zarabiasz wiecznie. To jest najlepsze. Nic najlepszego z widokiem na morze i samym morzu nie mam. Do zobaczenia przy sprzedaży.

CDN. MG.

Dziennik budowy.

2024-04-07 – W Niedzielę Prezydent Wojciech Szczurek dosłownie przerżnął wybory i jego radni też. Dzięki nam, nowej generacji, która chce budować Gdynię po swojemu. Będziemy budować dalej, ale ciekawiej. Chcemy mieć stanowisko Głównego architekta Miasta Gdynia. Ten projekt ukazał się w momencie wyborów. Oceniam go znośnie a lokalizacyjne The Best Of Gdynia. Jak będę widział więcej, napiszę więcej.

My na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *