Light House Gdynia

LIGHTHOUSE – 12 piętrowy apartamentowiec w Gdyni.

Loading

LIGHTHOUSE – W tym artykule.

LIGHTHOUSE – Adres.

Gdynia,
dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana,
ul. Norwida
13.

Kod pocztowy: 81-434

LIGHTHOUSE – Moja opinia.

Polecam zakup bez zastanawiania się. Ponieważ w LightHouse jest tylko 14 mieszkań, nie widziałem na rynku wtórnym żadnej oferty od trzech lat. Jeśli ty również jej nie znajdujesz, zadzwoń do mnie, może się uda. Kontakt.

LIGHTHOUSE – W 30 sekund.

Włącz dźwięk.

Light House jest jak „Złota 44” głosił jeden z komentarzy. Zapraszam do subskrypcji kanału YouTube: MICHAŁ GDYŃSKI.

Ponieważ film jest pół minutowym streszczeniem, a nie doktoratem dodam, że 12-piętrowy Light House ma dokładnie 14 mieszkań. Tak to wygląda:

12 piętro: Penthouse (całe piętro)
11 piętro: Apartament (całe piętro)

3 piętro: Apartament (całe piętro)
2 piętro: Dwa apartamenty (połowa piętra)
1 piętro: Dwa apartamenty (połowa piętra)

Chodzi o to, że te podwójne mieszkania są najniżej i są w podstawie budynku, takim cokole, na którym stoi wieża „latarni”. Za to mają większe balkony. Reszta apartamentów, dziesięć powyżej zajmuje wspomniane całe piętro. Windę masz już w mieszkaniu. Na parterze nie ma mieszkań.

LIGHTHOUSE – Lata budowy.

2011-2013.

LIGHTHOUSE – Kto jest architektem?

Andrzej Błażko i Agnieszka Błażko z Pracownia Architektoniczna AA Andrzej Błażko.

Latarnia Morska.

Latarnia Morska jest znakiem nawigacyjnym. Light House jest bardzo dobrze widoczny od morza, dla statków podchodzących do gdyńskiego portu, a to oznacza, że będziesz mieć spektakularny widok na morze. Light House jest wyjątkową nieruchomością w skali Świata. Musiałem to sfotografować dla ciebie. Zobacz nocny efekt.

Ceny apartamentów na rynku wtórnym.

Na rynku wtórnym pojawia się jedno mieszkanie co dwa lata. Trzeba być cierpliwym, zadzwonić do mnie a ja oddzwonię, kiedy się pojawi nieruchomość na sprzedaż.

RokPiętroMetrażzł/m2Cena
2023-12
2022-03
8113 m226.500 zł
33.000 zł
3.000.000 zł
3.700.000 zł
2021-091*90 m217.800 zł1.600.000 zł
2018-065 113 m212.000 zł1.350.000 zł
Ceny ofertowe. *Apartament ma taras 80 m2.

Apartamenty z widokiem na morze.

LIGHT HOUSE (GDYNIA) – Od wschodu do zachodu Słońca.

Dla ułatwienia podjęcia decyzji naniosłem trzy ważne elementy: 1) Widok na wschód Słońca nad morzem. 2) Oszałamiający i ostry widok na morze z salonu lub z balkonu oświetlone światłem dziennym, czyli co najważniejsze nie jest pod światło. Pełen błękitny kolor wody w ładną pogodę. 3) Winda z bezpośrednimi drzwiami do mieszkania oraz drzwiami na klatkę np. dla kuriera.

Galeria.

Light House widoczny od morza.

LIGHT HOUSE – Pytanie: Który lepszy Sea Towers czy LightHouse?

Michał Gdyński: W Gdyni mamy dwa rasowe wysokie apartamentowce. Pierwszy to wieże Sea Towers, ikony Gdyni. Drugi to omawiany Light House. Jeden i drugi mają przepiękny widok na morze. Jest jednak kolosalna różnica w zamieszkaniu, czyli w życiu codziennym. Sea Towers to przede wszystkim części wspólne. Trzeba lubić i żyć w przyjaźni z niezwykłymi sąsiadami. Elitą Miasta Gdynia. Sea Towers są idealne do nawiązywania przyjaźni jak żaden inny budynek w Gdyni. Natomiast Light House, to życie w prawdziwej latarni. Idealne, dla samotników. Tutaj nie ma części wspólnych jako takich. Nie masz sąsiadów na twoim piętrze. Windą wjeżdżasz do przedpokoju. Osobiście wybieram Sea Towers właśnie ze względu, że uwielbiam spotykać sąsiadów. Są wspaniali. Wspomagamy się na wiele sposobów. Ktoś rzuci okiem na mieszkanie, kiedy mnie nie ma. Na tarasie widokowym rozmawiamy o podróżach, czasami o biznesie. W hali garażowej o motoryzacji. A jest tu o czym. Latarnikiem więc nie jestem. Jest jeszcze drugi podobny powód. Sea Towers jest w dzielnicy Śródmieście, czyli w centrum Gdyni. Definicja miejskiego życia i korzyści społecznych. Szczególnie jeśli masz dzieci. Lighthouse jest w dzielnicy Wzgórze Świętego Maksymiliana, czyli dalej od centrum. Tak bardziej na uboczu. Wybór pomiędzy tymi apartamentowcami będzie zależny od emocji i momentu życia, w jakim dziś jesteś. Ponownie wybieram Sea Towers, ponieważ bardziej jestem miejskim gołębiem niż samotną mewą. Teraz już wiesz, czym się kierować przy zakupie.

Zapisz się na newsletter.

Newsletter tego bloga.

Komentarze.

My na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *