Mapa Gdyni

MAPY GDYNI – Online

Loading

MAPY GDYNI – Co jest najważniejsze?

Aby biegle korzystać z map Gdyni online potrzeba najwydatniejszego laptopa gamingowego i najszybszego Internetu.

Wtedy mapowanie Miasta Gdynia jest przyjemne i owocne. Zawsze mam najszybszy laptop na rynku i najszybsze łącze. Nic nie zamula. To jest moja praca: „””GRA GDYNIA”””. Jakby GTA GDYNIA lub SIM CITY GDYNIA. Poniżej moje ulubione mapy Gdyni.

1. MAPA ZE ZDJĘCIAMI SATELITARNYMI GDYNI.

gdynia.obliview.com Zestaw kilku map Gdyni z dokładnymi zdjęciami satelitarnymi 2D i 3D. Podzielona na mapy archiwalne od 2008 roku. Zobacz, co się zmieniło w twojej dzielnicy Gdyni.

Mapa wymaga szybkiego komputera oraz opanowania jej licznych użyteczności i funkcji. Ta mapa potrafi wciągnąć na długie godziny.

2. MAPA GRUNTÓW I DZIAŁEK W GDYNI.

Portal Mapowy Gdyni Grunty i działki Miasta Gdynia.

Mapa jest tak złożona, że zrobili do niej tutorial na YouTubie. Jest konieczny.

MAPY GDYNI

3. MAPA TYPU GEOPORTAL.

Geoportal-Krajowy.pl wydaje mapę z naniesionymi granicami gruntów Gdyni.

Prostsza wersja naszej mapy miejskiej.

4. MAPA LASU GDYNI.

CzaswLas.pl Mapę wydają LASY PAŃSTWOWE. Jest na niej las Gdyni i Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz cała Polska. Mapa jest wystarczająco dobra i przydatna, kiedy się zgubimy. Sama namierza naszą lokalizację.

Ścieżki rowerowe, główne i te boczne drogi piesze są doskonale naniesione. Natomiast nie ma skrótów pomiędzy nimi. Niemniej jest bardziej konkretna niż mapy Google, które w lesie się nie sprawdzają. Gdynia ma 21 dzielnic, z czego 19 z nich ma bezpośredni dostęp do lasu, oznacza to, że większość dzielnic jest skomunikowana drogami rowerowymi / pieszymi. Także mapa się przyda. W lecie, w Gdyni, dużo używam roweru i przyznam, że nie raz na nie jednym leśnym skrzyżowaniu czy rozwidleniu nie miałem pojęcia, dokąd prowadzi. Zauważ na mapie, że z całego Trójmiasta Gdynia, jej dzielnice przylegają lub są w całości w lesie. Sopot już tylko przylega do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, natomiast Gdańsk nie ma z lasem niemal nic wspólnego – betonoza. Tak, Gdynia jest miastem pomiędzy lasem a morzem i to jest w jej lokalizacji na tle całej Polski oraz szczególnie linii Morza Bałtyckiego najpiękniejsze i najcenniejsze. Nasze powietrze jest najczystsze w całej Polsce. I to się czuje, kiedy wysiadam z pociągu. Pierwszy łyk świeżego powietrza jakby jego smak zostanie w pamięci na zawsze.

https://gdynia.obliview.com
My na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *