Olgierda 58 Mały Kack Gdynia Nieruchomości nowe mieszkania.

OLGIERDA 58 – Gdynia, dzielnica Mały Kack, ul. Olgierda 58. Moje pierwsze wrażenie.

Loading

OLGIERDA 58 – Moje pierwsze wrażenie.

Dobrego dewelopera poznasz po dużych oknach i oszklonych balkonach – tych bez żelaznych barierek.

Po pierwsze ulica Olgierda w dzielnicy Mały Kack w Gdyni najnowszymi nieruchomościami aspiruje do bycia najlepszą i najdroższą ulicą dzielnicy. Po drugie deweloper nie bawi się w klitki i siedem nowych mieszkań będzie mieć od 50,70 do 120 m2 na ostatnim piętrze. Po trzecie taras na dachu. Ten deweloper ma swojego ulubionego architekta, a ten jest prawdziwym awangardowym modernistą, a jak sobie dorabia u innego lokalnego dewelopera ja, to widzę — ma swój wewnętrzny modernistyczny kanon i za to go cenię. Olgierda 58 podoba mi się, a jeśli tobie też kupuj apartament natychmiast, ponieważ to są prawdziwe apartamenty w Gdyni.

OLGIERDA 58 – O lokalizacji.

W tej lokalizacji Gdyni kupuje się mieszkanie na stałe zamieszkanie. Cicha spokojna okolica. Dużo nowych pięknych nieruchomości.

Olgierda nie jest ulicą z widokiem na morze. Nie jest też blisko na piechotę do morza i plaży. Najbliżej będziesz mieć do plaży w dzielnicy Orłowo 3,5 km. Zapewne myślisz, że 3 km to bardzo mało, ale nie zrobisz dziennie 7 km na piechotę. Morze jest bardzo blisko, ale samochodem. Dzielnica Mały Kack jest w drugiej linii dzielnic na cztery od morza. Należy do dzielnic z dostępem do lasu. To jest atut tej lokalizacji. Jednocześnie samochodem i komunikacją jest stosunkowo blisko do ścisłego centrum Gdyni w dzielnicy Śródmieście. 10 minut. Ze swojej strony oceniam lokalizację za atrakcyjną.

OLGIERDA 58 – O architekcie.

Architekt Karolina Cieszewska.

Karolina Cieszewska zaimponowała mi. Wprost inspiruje się architekturą samego Frank Lloyd Wrigth. Będziemy w kontakcie.

My na fejsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *