Nowa Dąbrowa Gdynia
Nowa Dąbrowa Gdynia

Loading

NOWA DĄBROWA – Wstęp ogólny.

To nie są mieszkania dla singla. To są mieszkania dla rodziny.

NOWA DĄBROWA – O lokalizacji.

Jak daleko jest do morza? Bardzo daleko. Dzielnica Dąbrowa jest w czwartej linii dzielnic od morza. Jest w ostatniej linii dzielnic. Są to dzielnice na wzgórzach Gdyni. Dodatkowo Jest to ta najdalsza część dzielnicy Dąbrowa. Witamy na końcu Gdyni. Do morza w prostej linii jest

Czy jest blisko do obwodnicy? Do obwodnicy masz prawie dwa kilometry (1,8)

Czy jest blisko do centrum Gdyni? Daleko. Aż 11 km samochodem przez dzielnicę Orłowo, a 13 km przez dzielnicę Witomino.

NOWA DĄBROWA – Ile tego będzie?

Jestem w szoku. Policzyłem ich metodą. Jedna klatka to jedna litera alfabetu. Nie ma tyle liter. Budynków/klatek będzie aż 27!! Temat do: mamy rok 2023 szacuję, że do 2030. Dwa lata na blok.

Z tego wielkiego powodu nazwali się 22 dzielnicą Gdyni. To nie jest fakt. Dąbrowa jest dzielnicą wystarczająco autonomiczną. Wg mnie ten obszar nie będzie 22 dzielnicą Gdyni. Mamy kandydata na 22 dzielnicę Gdyni. Kacze Buki (część dzielnicy Wielki Kack). Spychamy tam wszystkich, których nie stać na wszystkie nasze 21 dzielnic. Nowa Dąbrowa zawsze będzie nazwą osiedla. Dużego osiedla.

NOWA DĄBROWA: Czy to jest dobry deweloper?

Tak. Jest w moich top 10. Lokalsi. Widzowie. Powiem wam ciekawostkę. IK, Semeko, Alcon (omawiany) mieszkają na jednym osiedlu w dzielicy Orłowo. Wybudowali sobie swoje małe osiedle i mają 10 metrów do plaży. Ja tam nie mieszkam z jednego powodu. Kocham centrum Gdyni w dzielnicy Śródmieście. Jestem Michał Gdyński autorytet nieruchomości Miasta Gdynia. Skomentuj.

My na fejsie.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *